כל אחד – חילוני או דתי אוהב להגיע לספא מפנק בכדי להירגע, לשחרר את המתחים והמחשבות, לשים את כל הבעיות של היום יום לכמה שעות בצד ולהנות משהייה בספא, באמבט ג’קוזי מפנק ולהירגע מעיסוי איכותי ומקצועי. אחת הבעיות איתן נתקל המגזר הדתי היא שרוב מרכזי הספא בארץ פתוחים לקהל הרחב ואז הם לא יכולים לשמור על הפרטיות שלהם ועל חוקי הדת השונים כמו למשל הפרדה בין גברים לבין נשים. אצלנו בספא, חשבו על הכל ולכן השירותים שאנו מציעים כוללים ספא פרטי שמאפשר הפרדה מלאה בין נשים לגברים בכל אזורי הספא השונים: באמבט הג’קוזי, באזור העיסויים, באזור השיזוף, בקיצור… ספא פרטי רק בשבילכם.

יתרונות עיסויים מקצועיים למגזר הדתי

  • אתם בוחרים מעסה גבר או אישה – מכירים את המשפט ״יש לנו רק מעסה אישה פנויה״… אצלנו זה לא קורה. בנוסף לכך שאתם בוחרים את סוג העיסוי בו אתם מעוניינים: עיסוי שוודי, עיסוי רקמות עמוק, עיסוי רפואי או עיסוי רגליים, אתם יכולים לבחור האם אתם רוצים לקבל את העיסוי שלכם ממעסה אישי או ממעסה גבר.
  • הפרדה מוחלטת בין גברים לנשים ופרטיות – בזמן שאתם בספא, רק אתם נמצאים בו ולכן אתם גם נהנים מהפרדה וגם מהפרטיות שלכם. את מי הג’קוזי אנחנו מחליפים בין מבקר למבקר מה שמאפשר לכם להנות מאזור סטרילי ונקי רק בשבילכם.